+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
Wybierz język
PolishEnglishGerman
Napisz do nas

O firmie LiderGas. Zbiorniki na gaz płynny Instalacje Fotowoltaiczne

O firmie LiderGas. Zbiorniki na gaz płynny Instalacje fotowoltaiczne

Firma LiderGas wykonuje instalacje zbiornikowe na gaz płynny, sprzedaje zbiorniki i dostarcza gaz. W naszej ofercie posiadamy zbiorniki na gaz płynny naziemne i podziemne, o różnych pojemnościach. Posiadamy 3 magazyny zbiorników w Polsce; pod Warszawą na Śląsku i Dolnym Śląsku. Dysponujemy transportem zbiorników, także samo rozładowczym. Wykonujemy projekty instalacji gazowych. Pracuje dla nas sieć autoryzowanych instalatorów o odpowiednich kwalifikacjach i uprawnieniach. Instalatorzy Ci wykonują także inwestycje dla dużych międzynarodowych koncernów. Dostarczamy gaz płynny wysokiej jakości. Zbiorniki oferujemy w formule na własność która to daje inwestorowi znacząc przewagę w stosunku do zbiorników dzierżawie. Możliwość zakupu gazu w cenie rynkowej u wielu dostawców gazu. Wykonujemy kompleksowe inwestycje „od projektu do efektu”. W zależności od zakresu powierzonych zadań wykonujemy także inwestycje, przy której zaangażowanie klienta jest minimalne. Więcej o zbiornikach na własność przeczytasz tutaj.

Od 2019r LiderGas  obserwując rynek energii elektrycznej oraz analizując różne metody ogrzewania wprowadził do swojej oferty Instalacje Fotowoltaiczne. W siedzibie firmy pracuje instalacja referencyjna o mocy 6kWp oparta o panele polikrystaliczne Q-cells  i system optymizerów SolarEdge. Darmowa energia ze słońca, niezwykle korzystny wpływ tak wytwarzanej energii  na najbliższe środowisko, opracowana i sprawdzona technologia oraz przystępność cenowa powoduje iż jest to obecnie najciekawsza propozycja wytwarzania energii. Energia elektryczna tak wytworzona jest doskonałym sposobem także na ogrzewanie i chłodzenie budynku, ładowanie aut elektrycznych. Własna elektrownia na dachu stała się obecnie rozwiązaniem problemów ekologicznych i remedium na znaczące podwyżki cen energii elektrycznej. Współpracujemy z siecią autoryzowanych instalatorów posiadających   uprawnienia elektryczne i szeroką wiedzę praktyczną o profesjonalnym montażu instalacji fotowoltaicznych. Do montażu używamy sprawdzone konstrukcje dwóch największych Polskich producentów oraz najlepszych producentów światowych paneli fotowoltaicznych i inwenterów (falowników).  Więcej o instalacjach fotowoltaicznych.

Inwestorzy mogą skorzystać w wielu form dofinasowania, odliczeń podatkowych i dotacji

Jakość, nowoczesność , poszukiwanie lepszych i bardziej użytecznych rozwiązań to znak rozpoznawczy LiderGas. Obserwując tendencje rynkowe i zmiany klimatu LiderGas  wprowadził także do swojej oferty butle transportowe 500l bez wielu formalności (szczegóły tutaj) , oraz zbiorniki o mniejszych pojemnościach np. 1000l.

Zaufało nam ponad 1000 klientów – zaufaj i Ty.

Zadzwoń teraz