Zbiorniki na własność
1. Niezależność – czyli zapewniamy wolności wyboru. U nas to Klient jest właścicielem zbiornika. Nie montujemy zbiorników dzierżawionych. Sprzedajemy i montujemy przydomowe zbiorniki gazu na własność. Nie wiążemy się z klientami umowami. U nas nie ma limitów zakupu i opłat dzierżawy. Działamy odpowiadając na potrzeby rynku. U nas klient jest Właścicielem na swojej posesji. U nas klient decyduje kiedy i od kogo kupi gaz.
2. Oszczędność – czyli możliwość tankowania zbiornika na wolnym rynku. Własny zbiornik to brak dodatkowych opłat za dzierżawę oraz znacznie niższa cena gazu bez prowizji i opłat dzierżawcy. Pomagamy w odpowiednim doborze pojemności zbiornika na gaz ziemny, tak aby późniejsze dostawy gazu były racjonalne- aby jedno tankowanie w sezonie zapewniło ciepło w okresie grzewczym. Zbiorniki na własność w stosunku do dzierżawionych generują znaczne oszczędności. Jeżeli już masz zbiornik dzierżawiony, przelicz ile zaoszczędzisz na wymianie.
3. Ekologia – czyli oddychamy tym, co wokół nas. O smogu słyszymy głównie w sezonie zimowym, ale kojarzy się nam głównie z problemem wielkich miast. Nie myślimy o tym, że oddychamy tym, co mamy wokół, czyli tym, co wydobywa się z naszego komina…Gaz propan to paliwo czyste i ekologiczne. Dlatego zastanów się dokładnie. Czy warto dla oszczędności 100 zł miesięcznie zatruwać siebie i swoich najbliższych? Coraz więcej gmin, miast wprowadza restrykcyjne przepisy odnoście instalacji pieców na paliwo stałe- nie zostań z problemem złej decyzji. Sprawdź alert smogowy dla Twojego miejsca zamieszkania.
Więcej o instalacjach fotowoltaicznych przeczytasz tutaj: Ogniwa Fotowoltaiczne.
Baza wiedzy LiderGas.
Czy wiesz że?
Gaz płynny w fazie gazowej spływa ku ziemi, wypiera powietrze, rozprzestrzenia się podobnie jak woda i wypełnia każde wgłębienie. Jego mieszanie się z powietrzem jest powolne, dlatego może przez długi czas zalegać w pomieszczeniach źle przewietrzanych. W związku z tym przepisy zabraniają magazynowania i użytkowania instalacji na gaz płynny zasilanej ze zbiornika na gaz ziemny w pomieszczeniach położonych poniżej poziomy gruntu oraz w pobliżu otworów kanalizacyjnych, studzienek, zagłębień terenu i pomieszczeń położonych poniżej poziomu gruntu, do których mógłby przeniknąć gaz.