+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
Wybierz język
PolishEnglishGerman
Napisz do nas

Zbiorniki na własność, przydomowe zbiorniki na gaz

Zbiorniki na własność

Zbiorniki na własność

Co zyskujesz wybierając zbiornik na własność ?

1. Niezależność – czyli zapewniamy wolności wyboru. U nas to Klient jest właścicielem zbiornika. Nie montujemy zbiorników dzierżawionych. Sprzedajemy i montujemy przydomowe  zbiorniki gazu na własność. Nie wiążemy się z klientami umowami. U nas nie ma limitów zakupu i opłat dzierżawy. Działamy odpowiadając na potrzeby rynku. U nas klient jest Właścicielem  na swojej posesji. U nas klient decyduje kiedy i od kogo kupi gaz.

2. Oszczędność – czyli możliwość tankowania zbiornika na wolnym rynku. Własny zbiornik to brak dodatkowych opłat za dzierżawę oraz znacznie niższa  cena gazu bez prowizji i opłat dzierżawcy.  Pomagamy w odpowiednim  doborze pojemności zbiornika na gaz ziemny, tak aby późniejsze dostawy gazu były racjonalne- aby jedno tankowanie w sezonie zapewniło ciepło w okresie grzewczym. Zbiorniki na własność w stosunku do dzierżawionych generują znaczne oszczędności. Jeżeli już masz zbiornik dzierżawiony, przelicz ile zaoszczędzisz na wymianie.

3. Ekologia – czyli oddychamy tym, co wokół nas. O smogu słyszymy głównie w sezonie zimowym, ale kojarzy się nam głównie z problemem wielkich miast. Nie myślimy  o tym, że oddychamy tym, co mamy wokół, czyli tym, co wydobywa się z naszego komina…Gaz propan to paliwo czyste i ekologiczne. Dlatego zastanów się dokładnie. Czy warto  dla oszczędności 100 zł miesięcznie  zatruwać siebie i swoich najbliższych? Coraz więcej gmin, miast wprowadza restrykcyjne przepisy odnoście instalacji pieców na paliwo stałe- nie zostań z problemem złej decyzji. Sprawdź alert smogowy dla Twojego miejsca zamieszkania.

Więcej o instalacjach fotowoltaicznych przeczytasz tutaj: Ogniwa Fotowoltaiczne.

Baza wiedzy LiderGas.

Czy wiesz że?

Gaz płynny w fazie gazowej spływa ku ziemi, wypiera powietrze, rozprzestrzenia się podobnie jak woda i wypełnia każde wgłębienie. Jego mieszanie się z powietrzem jest powolne, dlatego może przez długi czas zalegać w pomieszczeniach źle przewietrzanych. W związku z tym przepisy zabraniają magazynowania i użytkowania instalacji  na gaz płynny zasilanej ze zbiornika na gaz ziemny w pomieszczeniach położonych poniżej poziomy gruntu oraz w pobliżu otworów kanalizacyjnych, studzienek, zagłębień terenu i pomieszczeń położonych poniżej poziomu gruntu, do których mógłby przeniknąć gaz.

Zadzwoń teraz