+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
Wybierz język
PolishEnglishGerman
Napisz do nas

Wymiana zbiornika dzierżawionego. Podmianka zbiornika.

Wymiana zbiornika dzierżawionego. Podmianka zbiornika.

Zbiorniki gazowe jako alternatywa dla domów, do których nie ma możliwości podłączenia gazu ziemnego są montowane już od wielu lat. Ale jeszcze kilka lat temu firmy oferujące taką usługę miały w ofercie tylko zbiorniki dzierżawione-inwestor podpisywał umowę na wiele lat i wiele kosztownych litrów gazu do wykupienia. Od kilku lat jest możliwy wybór LiderGas, czyli firmy oferującej zbiorniki na własność. Ale myślimy nie tylko o nowych inwestycjach i domach powstających obecnie- z myślą o klientach, którzy już mają zbiornik dzierżawiony i nie chcą dłużej przepłacać za gaz powstała oferta wymiany zbiornika dzierżawionego, czyli podmianki zbiornika.

LiderGas od 2009 jako pionier na rynku, wykonuje inwestycje związane z wymianą zbiornika wydzierżawionego na własny. Powodów dla których inwestorzy decydują się taką podmianę zbiornika jest przynajmniej kilka. Jakość gazu na wolnym rynku jest taka sama lub lepsza w stosunku do zbiorników w dzierżawie. Cena gazu na wolnym rynku pozwala na pełne korzystanie z ogrzewania gazowego w sezonie bez obaw o budżet domowy. Oszczędności dzięki niższej cenie gazu i braku opłat za dzierżawę są  znacząco odczuwane. LiderGas stworzył unikalny w Polsce KALKULATOR oszczędności. Zachęcamy do samodzielnego wyliczenia.

Pomimo zawiłych i  kosztownych w rozstaniu umów, często znaczącej przebudowy ogrodu czy podwórka, inwestycja wymiany zbiornika na własny (podmianka zbiornika) jest bardzo opłacalna i oczekiwana przez inwestorów.  Jedyna wada takiego rozwiązania, na którą skarżą się inwestorzy, to żal i rozgoryczenie że wykonali  wymianę zbiornika tak późno- PRZECZYTAJ REFERENCJE . Co roku w Polsce dokonuje się około tysiąca wymian zbiorników dzierżawionych na własne klienta umożliwiające zakupy gazu po cenie rynkowej. Całość przedsięwzięcia zawiera się w kilku krokach, z których pierwszy to wypowiedzenie umowy z dzierżawcą. Następnie wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Przeprowadzimy Cię przez wymagane formalności.

LiderGas nie spotkał się ani razu z przypadkiem, wymiany zbiornika własnego klienta na dzierżawiony. Dlatego nie zwlekaj, wymień  wydzierżawiony zbiornik na nowy zbiornik na własność.

Zadzwoń teraz