+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
Wybierz język
PolishEnglishGerman
Napisz do nas

Kalkulator Oszczędności wymiana zbiornika

Tanie ogrzewanie

Kalkulator umożliwi Ci wyliczenie rocznych oszczędności, które powstaną przy wymianie zbiornika wydzierżawionego na własny. Wpisz  swoje średnie roczne zużycie gazu oraz obecną  cenę  gazu w Twojej istalacji  oraz stawkę opłaty dzierżawnej. Cena gazu do własnego zbiornika jest nadpisana na 2,4 zł,  możesz oczywiście wpisać inną cenę gazu.

Sprawdź ile zaoszczędzisz, gaz z własnego zbiornika to tanie ogrzewanie.

 

Zużycie roczne gazu w litrach
Stawka roczna dzierżawy
Cena gazu przy zbiorniku dzierżawionym
Cena gazu przy zbiorniku własnym:

Roczne oszczędności:

Super, zmieniając zbiornik na własny możesz sobie pozwolić na dodatkowe wakacje last minute.
Super, w ciągu jednego roku zwróci Ci się inwestycja.
0 zł
Wpisz adres e-mail, aby wysłać wyniki
Baza wiedzy LiderGas

Czy wiesz, że:

Gaz płynny to nie tylko sposób na tanie ogrzewanie Twojego domu, to również sposób na bardzo ekologiczną energię. Gaz płynny nie zanieczyszcza środowiska naturalnego, nie zanieczyszcza więc środowiska wokół Twojego domu, powietrza którym oddycha Twoja rodzina. Niewielka zawartość węgla w strukturze gazu płynnego powoduje, że emisja dwutlenku węgla do środowiska w czasie spalania jest niższa niż w przypadku paliw stałych, nie występuje również wydzielanie pyłów ( nie powoduje powstawania smogu).  Ilość produktów spalania jest niższa niż w przypadku ojeju opałowego. W czasie spalania gaz płynny ulega rozpadowi na dwutlenek węgla i wodę, a ilość tlenku azotu powstająca w trakcie spalania mieszaniny gazu z powietrzem redukuje się poprzez nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne kotłów gazowych.

Gaz płynny ma wyższa wartość opałową w grupie paliw węglowodorowych wyróżnia się czystym spalaniem oraz silnym i łatwym do regulacji płomieniem (przewaga nad gazem ziemnym). Ma szerokie zastosowanie: ogrzewanie domów, hal, zasilanie nagrzewnic, podgrzewanie wody. Jest paliwem łatwo dostępnym, szeroko powszechnym- gaz ziemny dociera do połowy gospodarstw domowych. Gza w własnym zbiorniku nie rodzi problemy rozładunku, załadunku jak ma to miejsce w przypadku paliw stałych, np węgla czy drewna opałowego. Nie ma też problemy wywożenia popiołu.

 

Zadzwoń teraz