+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
Wybierz język
PolishEnglishGerman
Napisz do nas

O LiderGas. Zbiorniki na gaz i Instalacje Fotowoltaiczne

O  LiderGas. Zbiorniki na gaz i  Instalacje fotowoltaiczne

Marka LiderGas jest z nami od 2009r. Ale już znacznie wcześniej, bo od 2005r. korzystamy z doświadczeń budowy rynku gazu płynnego  dla firmy N.EN. Nowa Energia. Mamy za sobą już ponad 5000 wykonanych instalacji i sprzedanych zbiorników na gaz płynny, i Polsce i poza jej granicami. Doświadczenie te, oraz poczucie odpowiedzialności za powirzone zadania, jak i wypowiedziane słowa czy obietnice  czynią LiderGas partnerem godnym zaufania.

Wykonujemy instalacje zbiornikowe na gaz płynny, sprzedajemy zbiorniki i dostarczamy gaz.

W naszej ofercie posiadamy zbiorniki na gaz płynny naziemne i podziemne, o różnych pojemnościach. Posiadamy magazyny zbiorników w Polsce. Dodatkowo oferujemy  nietypowe zbiorniki pionowe 1000l oraz butle transportowe 500l. Dysponujemy transportem zbiorników, także samo rozładowczym. Wykonujemy projekty instalacji gazowych. Pracuje dla nas sieć autoryzowanych instalatorów o odpowiednich kwalifikacjach i uprawnieniach. Instalatorzy Ci wykonują także inwestycje dla dużych międzynarodowych koncernów. Dostarczamy gaz płynny wysokiej jakości. Zbiorniki oferujemy w formule „na własność” która to daje inwestorowi znaczącą przewagę w stosunku do zbiorników dzierżawie. Możliwość zakupu gazu w cenie rynkowej u wielu dostawców gazu. Wykonujemy kompleksowe inwestycje „od projektu do efektu”. W zależności od zakresu powierzonych zadań wykonujemy także inwestycje, przy której zaangażowanie klienta jest minimalne. Więcej o zbiornikach na własność przeczytasz tutaj.

Od 2019r LiderGas  obserwując rynek energii elektrycznej oraz analizując różne metody ogrzewania wprowadził do swojej oferty Instalacje Fotowoltaiczne.

W siedzibie firmy pracuje  zainstalowana w 2018r instalacja referencyjna o mocy 7kWp oparta o panele polikrystaliczne Q-Cells  i system  SolarEdge.W 2022r. dołożyliśmy drugą mniejsza – jednofazową o mocy 3kW opartą o moduły JaSolar i falownik SofarSolar. Darmowa energia ze słońca, niezwykle korzystny wpływ tak wytwarzanej energii  na najbliższe środowisko, opracowana i sprawdzona technologia oraz przystępność cenowa powoduje, iż jest to obecnie najciekawsza propozycja wytwarzania energii. Energia elektryczna tak wytworzona jest doskonałym sposobem także na ogrzewanie i chłodzenie budynku, ładowanie aut elektrycznych. Własna elektrownia na dachu stała się obecnie rozwiązaniem problemów ekologicznych i remedium na znaczące podwyżki cen energii elektrycznej. Współpracujemy z siecią autoryzowanych instalatorów posiadających   uprawnienia elektryczne i szeroką wiedzę praktyczną o profesjonalnym montażu instalacji fotowoltaicznych.

montaż fotowoltaiki LiderGas Brzeg Dolny , Oborniki Śląskie

Do montażu używamy sprawdzone konstrukcje największych Polskich producentów oraz najlepszych producentów światowych modułów fotowoltaicznych(paneli) i inwerterów (falowników). Inwestorzy mogą skorzystać w wielu form dofinansowania min: odliczeń podatkowych i dotacji oraz ze sprzedaży ratalnej. LiderGas pomoże znaleźć i uzyskać dofinansowanie.

Więcej o instalacjach fotowoltaicznych.

Jakość, nowoczesność , poszukiwanie lepszych i bardziej użytecznych rozwiązań to znak rozpoznawczy LiderGas. Obserwując tendencje rynkowe i zmiany klimatu LiderGas  wprowadził także do swojej oferty butle transportowe 500l bez wielu formalności oraz zbiorniki o mniejszych pojemnościach np. 1000l. (szczegóły tutaj) ,

Zaufało nam ponad 5000 klientów – zaufaj i Ty.

Sprawdź nasze referencje i opinie o LiderGas.

Zadzwoń teraz