+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
+48 790 87 88 44 Pon - Pt 09:00 - 17:00 ul. Jaworowa 28, 56-120 Brzeg Dolny
Wybierz język
PolishEnglishGerman
Napisz do nas

Kolejna wymiana LiderGas zbiornika dzierżawionego na własny.  Tym razem przy użyciu wielkiego, 30-to tonowego dźwigu . Zbiornik 2700l naziemny niczym obłok szybuje na widnokręgiem. Co za widok – zobacz sam.

/zbiornik na gaz płynny/propan-butan/zbiornik naziemny/zbiornik 2700/wymiana zbiornika dzieżawionego na własny

LiderGas od 2009 jako pionier na rynku, wykonuje inwestycje związane z wymianą zbiornika wydzierżawionego na własny. Powodów dla których inwestorzy decydują się taką podmianę zbiornika jest przynajmniej kilka. Jakość gazu na wolnym rynku jest taka sama lub lepsza w stosunku do zbiorników w dzierżawie. Cena gazu na wolnym rynku pozwala na pełne korzystanie z ogrzewania gazowego w sezonie bez obaw o budżet domowy. Oszczędności dzięki niższej cenie gazu i braku opłat za dzierżawę są  znacząco odczuwane.

Pomimo zawiłych i  kosztownych w rozstaniu umów, często znaczącej przebudowy ogrodu czy podwórka, inwestycja ta jest bardzo opłacalna i oczekiwana przez inwestorów.  Jedyna wada takiego rozwiązania, na którą skarżą się inwestorzy to żal i rozgoryczenie że wykonali  wymianę zbiornika tak późno. Co roku w Polsce dokonuje się około tysiąca wymian zbiorników dzierżawionych na własne klienta umożliwiające zakupy gazu po cenie rynkowej.

LiderGas nie spotkał się ani razu z przypadkiem, wymiany zbiornika własnego klienta na dzierżawiony. Dlatego nie zwlekaj, wymień  wydzierżawiony zbiornik na nowy zbiornik na własność.

 

About the author

Zadzwoń teraz